12.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE YKS PROVASI YAPTIK

19 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ OKULUMUZDA YKS SINAVLARININ PROVASINI GERÇEKLEŞTİRDİK. TYT VE AYT SINAVLARINDA UYGULANAN BÜTÜN KURALLARI ÖĞRENCİLERİMİZE UYGULADIK.

19 haziran cumartesi günü okulumuzda yks sınavlarının provasını gerçekleştirdik. Tyt ve ayt sınavlarında uygulanan bütün kuralları öğrencilerimize uyguladık. Öğrencilerimizin kimlik kartı, giriş belgeleri üst aramaları yapılarak covid-19 tedbirlerine uygıun olarak mesafe maske kurallarına riayet ederek okula alımlarını sağladık. Saat 10.00 da okulumuzun kapılarını kapattık ve geç kalan bir öğrencimizi sınava almadık. Bu uygulama ile öğrencilerimizi 26-27 haziran’da yapılacak olan tyt ve ayt sınavlarına hazırlamış olduk ve hazır olduklarını gördük. Bu uygulama ile öğrencilerimiz yks sınavlarında yaşayacakları kaygı ve stresi birazda olsun azaltmış oldular.

Pandemi kurallarına uygun olarak yıl boyu dyk kurslarımız ve deneme sınavlarımız devam etmiştir. Son üç haftada seri denemelerimizi yapmaktayız. Çarşamba günü seri denemelerimizi sonlandırıp çalışmalarımız tamamlayacağız.

Okulumuz adına 26-27 haziran’da tyt ve ayt sınavlarına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun.

 

EĞİTİM 21.06.2021 21:28:00 0