Karaman'dan 3 firma Türkiye'nin en büyükleri arasına girdi!

İstanbul Sanayi Odası tarafından yapılan 2020 yılı araştırmasına göre Karaman'dan 3 firma Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Firması arasına girdi.

İstanbul Sanayi Odası, "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırmasını açıkladı. Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına Karaman'dan; Şimşek Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş 55. sırada, Anı Bisküvi, Gıda ve San. A.Ş 93. sırada ve Modern Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş 103. sırada yer alarak girdi.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasına giren Karamanlı firmalarımız Şimşek Bisküvi A.Ş, Anı Bisküvi A.Ş, ve Modern Çikolata A.Ş'yi tebrik ederek teşekkür mesajı yayımladı;

"İstanbul Sanayi Odası tarafından yaptırılan; 2020 Yılı araştırmasına göre Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında Şimşek Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş 55. sırada, Anı Bisküvi, Gıda ve San. A.Ş 93. sırada ve Modern Çikolata Gıda San. Ve Tic. A.Ş 103. sırada yer almıştır.

İlimizin tanınması, ekonomik anlamda güçlenmesi, istihdama katkı sağlaması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi adına bu sanayi kuruluşlarımızın listeye girmesi bizleri son derece gururlandırmıştır. Ülkemizde ve tüm dünyada salgını devam eden koronavirüsün bi an önce bitmesi ve yaşadığımız normalleşme dönemini en iyi şekilde atlatarak önümüzdeki yıllarda daha fazla firmamızın listede bulunması en büyük temennimizdir.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu başarıda emeği geçen Firmalarımızın yetkililerini ve çalışanlarını tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almalarını ve başarılarının devamını temenni ederim." ifadelerine yer verdi.

EKONOMİ 7.07.2021 12:03:00 0