Teknik Adam Okan KOPAN, Tokat maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Misli.com 3. Lig’in 29’uncu haftasında ilimiz temsilcisi Karaman Belediyespor, deplasmanda Tokatspor’a konuk olacak. Teknik Adam Okan KOPAN maç öncesinde yaptığı açıklamada "hedefimiz ligde kalmak olacak" dedi.

Teknik Adam Okan KOPAN, Tokat maçı öncesi haber merkezimize yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

"Sezonun en önemli maçına gidiyoruz. Kazandığımız taktirde, Ligde büyük oranda kalacağımızı düşünüyorum. Oyuncularıma sonuna kadar güveniyorum. Teknik ve taktik açıdan çalışmalarımızı tamamladık, oyunun ilerleyen dakikalarında maçın bize döneceğini düşüyoruz.

Sonuç olarak Karaman Belediye Spor bu ligde kalacaktır.

Ayrıca şuna bir açıklık getimek isterim sizin aracılığınız ile. Üzüldüğüm noktalardan birtaneside göreve geldiğim günden beri bahanelerin arkasına sığınmadım. Bu takımı Ligde ligde bıraktığımızda gereken açıklamaları sonuna kadar yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Takımımı ve beni üzen diğer bir konuda, Ligde maddi anlamda geçirdiğimiz sıkıntılı süreç ile beraber ligin bitimine 6 hafta kala takımımızın ligden düştü gibi bir algı yaratılmasıdır. Bu şekilde yapılan algılar, futbol anlamında birlik ve beraberliğin olmadığını göstermektedir.

Bu klüp Savaş KALYCI'nın ya da Okan KOPAN'ın klübü değildir. Bu klüp Şehrin, Karaman'ın klübüdür.

Onun için birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu dönemde, yazılan ve çizilenler çok manidardır.

Futbolcu ve teknik ekip olarak mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Sizin aracığınız ile bize destek veren tüm spor severlere sevgilerimi ve saygılarımı sunarım." dedi

 

Misli.com 3. Lig 2. grupta ilimizi temsil eden ve düşme hattında olan Karaman Belediyespor, deplasmanda Tokatspor ile karşı karşıya gelecek. Temsilcimiz adına son derece kritik olan mücadele yarın saat: 14.00’da Gaziosmanpaşa Stadı’nda oynanacak. Mücadeleyi, hakem Yusuf Aydın yönetecek.

SPOR 30.03.2021 14:22:00 0