ASAYİŞ

ASAYİŞ Haberleri
22/04/2021 Tarihinde Karamanda Vefat Eden Hemşerilerimiz


Trafik Kazasın'da 2 Kişi Yaralandı

Karaman'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre kaza bugün saat 20.52 civarı İbrahim öktem Caddesi üzerinde meydana geldi.

Cadde üzerinde ilerlemekte olan iki araç Karaman mezarlığı önünde bulunan kavşakda diğer aracın döneceği sırada 70 EN 255 plakalı araç direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 70 AAF 035 Plakalı araca çarpması sonucu 70 EN 255 plakalı araçta bulunan 2 bayan araç içerisinde sıkışarak yaralandılar. Batuhan S. yönetimindeki otomobil Üniversiteden Şehir metkezi istikametine giderken,
kavşağa çıkan  Ömer D. yönetimindeki suv araca şiddetli bir  şekilde çaptı ve hızını alamayarak orta refüjdeki diğe çarparak durabildi.
Kazada Otomobil sürücüsü  Batuhan S. yanındaki kardeşi Kürşat S. , diğer araçta bulunan sürücü Ömer D. hafif şekilde yaralanırken  Hülya.D VE Ümmühan D. araçta sıkışarak yaralandı. 

Olay yerine gelen sağlık ve itfaiye ekiplerinin kaza yerine gelmeri sonucu araçta sıkışan 2 bayan itfaiye tarafından araçtan çıkarılarak Karaman Eğitim araştıma hastanesine kaldırıldılar. Yaralıların hayati tehlikelerin olmadığı öğrenilirken, kazaya karışan araçlar çekici marifeti ile caddeden kaldırılarak yol trafiğe açıldı.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

ASAYİŞ 24.02.2021 21:48:00 0