REKLAM ve TANITIM HiZMETLERİ

Dijital Pazarlama

Google Adwords, Sosyal Medya Reklamları, E-Ticaret ve E-Marketing gibi dijital dünyanın önemli mecralarında etkin çözümler sunuyoruz. Bütçenizi etkin, doğru hedeflere yönelmiş ve analiz edilebilir bir şekilde yönetmeniz için uzmanlarımız tarafından oluşturulan ‘projelendirme’ ile her kampanyaya özel bakıyoruz. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimiz ile müşteri datanızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde pazarlama stratejileri ve rekabet koşulları sürekli değişip, gelişiyor.

Teknolojik ve sosyolojik değişimlerin hayatımıza bu kadar hızlı girdiği bir ortamda kurumsal firmaların da sosyal medyadan kaçınması mümkün değil.

Kurumsal Sosyal Medya Hizmetimiz ile firmanıza ait sosyal medya hesaplarınızı yönetirken, hitap etmek istediğiniz hedef kitleye göre içeriklerin hazırlanması, müşterilerle hızlı ve kaliteli bir iletişimin sağlanması, ürün ya da hizmetinizin bilinirliğini arttırmak için etkili reklam çalışmaları ile size profesyonel iş ortaklığı sunuyoruz.

Web Tasarım

Efektif web çözümleri ile markanızın dijital dünyadaki yansımasını profesyonel, modern çizgilere taşıyoruz.

Kurumsal firmanız için web tasarım, animasyonlar ve video çekimler ile marka bilinirliğinizi ve marka değerinizi güçlendiriyoruz.

Analizler ve projeye özel raporlar sunarak zamanında doğru yönlendirmeler ile tüm süreçlerde etkin danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

 

Ajans Hizmetleri

Larende Medya Olarak, sektörün ve çağın gerçeklerini bilen, eğitimli, yenilikçi ve dinamik grafik ekibi ile müşterilerine özgün ve kreatif tasarım çözümleri sunmaktadır.

Marka anlayışınıza göre tasarladığımız kurumsal kimlik, web sitesi ve logo çalışmaları gibi tasarıma dair bütün alanlarda titiz ve yaratıcı bir çalışma anlayışı ile sizleri farklı kılacak tasarımlara imza atıyoruz.

Matbaa Hizmetleri

Yapmış olduğumuz harika tasarımları gerçek kalitede basmak, somutlaştırmak kolay iş değildir.

Tasarımın kalitesi, baskının kalitesi birleşince ortaya harikulade ürünler çıkar. Larende Medya olarak baskılı işler alanında da sizlere profesyonel ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Promosyon Hizmetleri

Larende Medya olarak promosyon ürünleri konusunda da hizmet veriyoruz. Taleplerinizi iletin ve kreatif ekibimiz hayalinizi tasarıma, tasarımı gerçeğe dönüştürsün.

Promosyon ürünlerimiz ile müşterilerinize kendinizi daha doğru ve etkili şekilde ifade etme imkânı bulacaksınız.